HOUSE DESIGN

Kuchnie Polskie Premium

Firma Premium, która posiada produkcję w okolicach Wolsztyna (miejscowości, która na mapie producentów mebli kuchennych w Polsce jest powszechnie znana) od lat zajmuje się tworzeniem kuchni o wysokich standardzie i jakości.

Doświadczenie tej firmy mierzone w latach to obecność na rynku producentów od 50 lat. W tym czasie udało się nie tylko zdobyć pozycję lidera, ale również zadbać o elementy, które pozwalają na produkcję mebli o najwyższej jakości. Jakość produkcji związana jest z obecnością najwyższej klasy fachowców – to oni gwarantują produkcję kuchni spełniających nie tylko normy estetyki, ale również niezawodnych pod kątem trwałości i funkcjonalności. Asortyment tej firmy to szeroka paleta uwzględniająca około 1500 brył oraz fronty o bogatej kolorystyce – to daje Klientom szerokie możliwości wyboru i stworzenia kuchni ich marzeń.

Kolejnym elementem, który może zdecydować o wyborze produktów tej firmy jest cena: meble tej firmy posiadają bowiem ceny o około 20% niższe od innych produktów podobnej klasy, które są obecne na rynku. Jeśli chodzi o wzornictwo, to firma Premium wykorzystuje najnowocześniejsze trendy, znane z produkcji włoskich i niemieckich kuchni – tym samym Klient ma do czynienia ze światową jakością, w polskiej cenie. W ofercie znajdą Państwo około 500 wzorów frontów (uwzględnia się materiały takie jak lite drewn, okleiny naturalne, okleiny HPL, szkło, płyta laminowana, MDF foliowany, Akrylux etc.).

Akcesoria użyte w meblach są produkowane przez europejskich potentatów, przez co zapewniają niezawodne użytkowanie (na większość z nich firma daje dożywotnią gwarancję). Do głównych kooperantów w akcesoriach meblowych zalicza się firmy BLUM oraz PEKA.

EMAIL

Adres

UL. A. STRUGA 15
70-777 SZCZECIN