HOUSE DESIGN

AEG w Szczecinie

Niemiecka jakość połączona ze skandynawskim designem to kwintesencja sprzętów AGD w ofercie marki AEG. Stworzona ponad 130 lat temu niemiecka marka została ostatecznie przejęta przez Electrolux, by wspólnie tworzyć estetyczne, ale przede wszystkim wysokiej jakości wyposażenie domowe.

Dostępne w naszym salonie kolekcje doskonale dopasują się stylem do nowoczesnych kuchni i łazienek – dokładnie tak, jak lubią nasi klienci.

Marka AEG łączy w sobie funkcjonalność z niezwykłą dbałością o szczegóły, dzięki czemu proste urządzenia domowe mogą cieszyć oko i prezentować się wyjątkowo dobrze w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. Idee, jakie stoją za kolekcjami marki AEG pokrywają się z wartościami, jakie wyznajemy w House4Design – jakość musi iść w parze z dobrym designem, bo nikt nie powinien wybierać pomiędzy piękną a funkcjonalną kuchnią.

Dbając o satysfakcję klienta zawsze staramy się dopasować sprzęty i urządzenia do Twoich potrzeb i oczekiwań. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z salonem: wspólnie dopasujemy produkty AEG idealne do Twojego domu.

 

AEG

EMAIL

Adres

UL. A. STRUGA 15
70-777 SZCZECIN