HOUSE DESIGN

Electrolux w Szczecinie

Sprzęty marki Electrolux to wyjątkowe połączenie wysokiej jakości, stylu i skandynawskiej prostoty. Nowoczesne i sprawdzone rozwiązania oraz ciekawy design z łatwością wpiszą się w projekt Twoich wnętrz.

W ofercie salonu znaleźliśmy miejsce dla wszystkich najnowszych kolekcji AGD marki Electrolux, zarówno w kategorii wyposażenia kuchni jak i innych sprzętów niezbędnych dla całkowicie funkcjonalnych wnętrz. Stawiamy na elegancję, styl i jakość, dlatego na wszystkie sprzęty Electrolux udzielamy minimum 4-letniej gwarancji producenta.

Marka Electrolux od zawsze cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników i wzbudza zaufanie zarówno wśród użytkowników AGD domowego, jak i profesjonalnego wyposażenia kuchni w gastronomii.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z salonem w celu przygotowania indywidualnej oferty i wyceny sprzętu – zapewniajmy pełne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu i rozwiązań pasujących do Twojego domu.

Nie skupiamy się wyłącznie na najnowszych kolekcjach i kompletowaniu wyposażenia z jednej linii, a na wyborze AGD idealnie dopasowanych do potrzeb naszych Klientów.

electrolux

EMAIL

Adres

UL. A. STRUGA 15
70-777 SZCZECIN