Studio Elite SMEGMarka Smeg to najwyższa jakość i niepowtarzalny design, który nada wyjątkowy charakter Twojej kuchni. Jesteśmy jedynym salonem w regionie , który posiada status studia Elite Smeg. Zakupiony w naszym salonie sprzęt marki Smeg będzie posiadał 4-letnią gwarancję producenta. Tylko u nas klient może zakupić najnowszą linie wzorniczą Smeg Dolce Stil Novo. Zapraszamy klientów do bezpośredniego kontaktu z salonem w celu przygotowania indywidualnej oferty i wyceny sprzętu.

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie produkty marki Smeg, jak również akcesoria. Pomożemy w doborze sprzętu do każdego stylu kuchni, klasycznego czy nowoczesnego – posiadamy wersje ze stali nierdzewnej oraz ze szkła, a nawet w różnych kolorach dla osób preferujących tradycyjny wygląd.

Decydując się na płytę grzewczą, ważną rolę odgrywać będzie kształt, rozmiar i rodzaj montażu. Sposób gotowania ponadto wpłynie na wybór pomiędzy płytą indukcyjną, gazową czy ceramiczną. Jeśli zamiast piekarnika do zabudowy czy innego urządzenia kompaktowego, zdecydują się Państwo na kuchnię wolnostojącą, będą mogli Państwo wybrać między kuchnią z płytą elektryczną, a płytą gazową. Wśród sprzętu chłodniczego znajdą Państwo produkty wolnostojące i do zabudowy – chłodziarki, zamrażarki, chłodziarko-zamrażarki, minibarki, a także sprzęt typu „French door” czy „Side by Side”.

Dopełnieniem elegancji i innowacyjności w kuchni z pewnością będą ekspresy do kawy, zmywarki czy mikrofale marki Smeg. Atrakcyjnym wyglądem kuszą również miksery, tostery, czajniki i blendery, jak i akcesoria do pieczenia i gotowania.

Każdy klient znajdzie dla swojej kuchni odpowiedni sprzęt marki Smeg. Zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 91 463 06 21, mailowo na adres shop@h4d.pl bądź osobiście w naszym salonie w Szczecinie przy ul. A. Struga 15.